·        guzelbahce@pirireis.k12.tr     ·       0 (232) 236 77 41
    ·     Piri Reis Okulları     ·         ·    

#

Adı Soyadı

Görevi / Branşı

Derse Girdiği Sınıflar & Sınıf Öğretmenliği

Görüşme Günü / Saat

1

Sabrina ATASEVEN

Kurucu Temsilcisi - Okul Müdürü

Randevu İle

2

Fatma Özlem GENÇ

Müdür Yardımcısı(Anaokulu)

Randevu İle

3

Kayacan EMRE

Müdür Yardımcısı(İlkokul)

Randevu İle

4

Nihat Mert PALA

Müdür Yardımcısı(Ortaokul)

Randevu İle

5

Yeşim ALAM

Psikolojik Danışman

Randevu İle

6

Derya KIRCALI

Psikolojik Danışman

Randevu İle

7

Selen AKBENİZ

Psikolojik Danışman

Randevu İle

8

Tuba SARAÇ

Yabancı Diller Koordinatörü

8A

Randevu İle

9

Bahar ÖLÇER

Türkçe Bölüm Başkanı

8A-8B-8C

Çarşamba 09.00-09.40

10

Didem KINDIROĞLU

Türkçe Öğretmeni

7A

Cuma 09.45-10.25

11

Ahmet CANBAZ

Türkçe Öğretmeni

5A-5B-6A

Cuma 11.25-12.05

12

Jale ADATO

Matematik Öğretmeni

2A-2B-3A-3B-3C-4B-4C-6A

Pazartesi 10.35-11.15

13

İlgi ULAŞIR İLHAN

Matematik Öğretmeni

2C-5A-5B-8A-8B-8C

Perşembe 09.45-10.25

14

Melike AYDIN

Matematik Öğretmeni

7A-8A-8B

Çarşamba 09.45-10.25

15

Cem ÖCAL

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

5A-5B-8A-8B-8C

Çarşamba 09.00-09.40

16

Nevgi IRK ÜÇPINAR

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

7A-8A-8B-8C

Salı 09.00-09.40

17

Nurdan KORUYUCU

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

3A-3B-3C-4B-4C-6A

Pazartesi 10.35-11.15

18

Arzu SİMSAROĞLU

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

5A-5B-6A-7A-8A-8B-8C

Salı 08.50-09.30

19

Suzan KARAKUZU

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

5A-5B-6A-7A-8A-8B-8C

Çarşamba 09.00-09.40

20

Çiçek ÇETİNKAYA

Fransızca Öğretmeni

5A-5B

Cuma 11.25-12.05

21

Evrim ÖZDEN

Fransızca Öğretmeni

6A-8B

Cuma 14.45-15.25

22

Sevil İLBARIŞ NALBANTLAR

Fransızca Öğretmeni

7A-8C

Salı 11.25-12.05

23

Linda BOUIDGHAGHEN

Fransızca Öğretmeni

5A-5B-7A

Cuma 11.25-12.05

24

Linda LAOUINI

Fransızca Öğretmeni

4B-4C-6A

Salı 13.40-14.20

25

Melda BAŞUSTA

Fransızca Öğretmeni

4B-4C

Salı 14.30-15.10

26

Meral DOĞANER

Fransızca Öğretmeni

3A-3B-3C

Cuma 13.40-14.20

27

Seçil ŞAHİN

Fransızca Öğretmeni

2A-2B-2C

Perşembe 15.30-16.10

28

Derya AŞIKOĞLU

Fransızca Öğretmeni

2A-2B-2C

Perşembe 15.30-16.10

29

Rukiye Zeynep MERT

Fransızca Öğretmeni

1A-1B

Pazartesi 13.40-14.20

30

Berkay SOYSAÇ

Fransızca Öğretmeni

1A-1B

Pazartesi 13.40-14.20

31

Feriha ÖZYURT

Fransızca Öğretmeni

Pazartesi 13.40-14.20

32

Eda REİSOĞLU

Fransızca Öğretmeni

CNED

Salı 15.35-16.15

33

Anjelik BÖREKÇİ

Fransızca Öğretmeni

HZ5B

Perşembe 09.40-10.20

34

Yasemin ULAŞ

Fransızca Öğretmeni

HZ5C

Perşembe 12.50-13.30

35

Cansu YAVAŞ

Fransızca Öğretmeni

HZ3A-HZ4A-HZ4B

Perşembe 13.40-14.20

36

Eylem ÖZ

Fransızca Öğretmeni

HZ5A

Çarşamba 12.50-13.30

37

Müge BİLGİLİ

İngilizce Öğretmeni

5A-5B-7A-8A-8B

Çarşamba 09.45-10.25

38

Günce ÖNER

İngilizce Öğretmeni

HZ4 AB- HZ5 ABC -1AB-2ABC

Salı 11.20-12.00

39

Zeynep Gülce SAĞIROĞLU

İngilizce Öğretmeni

3A-3B-3C-4B-4C-6A

Salı 10.30-11.10

40

Gökhan YÜKSEL

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

HZ5ABC-1AB-2ABC-3ABC-4BC-5AB-6A

Pazartesi 11.20-12.00

41

Jennifer KARAHAN

Müzik Öğretmeni

HZ3A-HZ4AB-HZ5ABC-1AB-2ABC-3ABC-4BC-5AB-6A-7A-8AB

Çarşamba 10.30-11.10

42

Meral YİĞİT HELALPARA

Müzik Öğretmeni

HZ3A-HZ4AB-HZ5ABC-1AB-2ABC-3ABC

Perşembe 11.20-12.00

43

Nur PETEK

Resim Öğretmeni

3ABC - 4BC - 5AB - 6A-7A-8AB

Perşembe 09.00-09.40

44

Senem KIZILKAY

Resim Öğretmeni

HZ3A-HZ4 AB-HZ5 ABC -1AB-2ABC

Salı 09.45-10.25

45

Arda YAVAŞ

Beden Eğitimi Öğretmeni

1A-2A-2C-3A-3B-4C-5A-5B-6A-7A-8A-8B

Çarşamba 10.30-11.10

46

Beril KAFESÇİOĞLU

Beden Eğitimi Öğretmeni

HZ3A-HZ4 AB-HZ5 ABC -1B-2B-3C-4B

Salı 09.45-10.25

47

Hatice SİNAV

Sınıf Öğretmeni

1A

Pazartesi 14.30-15.10

48

Gülden GÜLGECİ

Sınıf Öğretmeni

1B

Pazartesi 14.30-15.10

49

Başak ÖZOĞLU OTAKLI

Sınıf Öğretmeni

2A

Perşembe 14.30-15.10

50

Özcan ÜÇPINAR

Sınıf Öğretmeni

2B

Perşembe 13.40-14.20

51

Yeliz ÇETİNKAYA

Sınıf Öğretmeni

2C

Perşembe 15.30-16.10

52

Kübra ALGÜL

Sınıf Öğretmeni

3A

Cuma 15.30-16.10

53

BANU DİNÇEL

Sınıf Öğretmeni

3B

Cuma 13.40-14.20

54

Canan ALBAYRAK

Sınıf Öğretmeni

3C

Cuma 14.30-15.10

55

Nurhilal BABAYİĞİT

Sınıf Öğretmeni

4B

Perşembe 14.30-15.10

56

Sevgi ERCAN

Sınıf Öğretmeni

4C

Perşembe 13.40-14.20

57

Mümine Begüm İNCE

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ3A

Perşembe 14.30-15.10

58

Duygu AYDIN ERYILMAZ

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ4A

Çarşamba 14.30-15.10

59

Fethiye ÖZ

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ4B

Çarşamba 10.30-11.10

60

Mine ERSİMİTÇİLER

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ5A

Çarşamba 12.50-13.30

61

Hande İLALAN

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ5B

Çarşamba 10.30-11.10

62

Fatma Kübra PEKİN

Okul Öncesi Öğretmeni

HZ5C

Perşembe 12.50-13.30

63

Bahar ŞANAL DİYARBAKIRLI

Usta Öğretici (Halk Oyunları)

HZ5 ABC -1AB-2ABC-3ABC

Perşembe 09.40-10.20

64

Güray KERA

Satranç Usta Öğretici

HZ5ABC-1ABC-2ABC-3BC

Cuma 09.45-10.25

©2021 Özel Piri Reis Okulları - Tüm Hakları Saklıdır.

AdresGezgini: Google AdWords Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img