Güzelbahçe Piri Reis’e 19 madalya

30 Aralık 2019

IMG_52672


Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları, Dünya Bilginler Yarışması’nın (World Scholar’s Cup- WSC) İzmir ayağından 19 madalya ile döndü.

Dünyanın en ünlü münazara yarışması olan ve 40 ülkede İngilizce eğitim yapan okullar arasında düzenlenen Dünya Bilginler Yarışması (WSC)’nin 21- 22 Aralık 2019 tarihlerinde İzmir SEV Okullarında yapılan bölgesel turnuvasına katılan Piri Reisliler 9 altın, 10 gümüş madalya aldı.

Fransızca eğitim gören ve yarışmadaki eğitim dili İngilizce olmayan tek okul olan Piri Reisliler eğitim dili İngilizce olan çok sayıda okulun öğrencisinin katıldığı turnuvada edebiyat, tarih, bilim, özel alan, sanat ve müzik olmak üzere 6 farklı dalda kendilerini büyük bir başarı ile ifade ederek Umman, Güney Afrika, Avustralya, ve Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak uluslararası finallere katılmaya hak kazandı.

İzmir SEV Okullarında yapılan bölgesel turnuvada Melissa Derici 1 altın, Su Kaplan 4 gümüş, Ayşegül Şar 3 altın, İlkben Beydoğan 1 gümüş, Neşe İpek Alparslan 2 altın, Defne Gürel 1 altın 1 gümüş, Ada Çağatay 1 altın, Yağız Saraçoğlu 2 gümüş 1 altın, Maya Mamacı 2 gümüş madalya aldı.

©2024 Özel Piri Reis Okulları - Tüm Hakları Saklıdır.

AdresGezgini: Google AdWords Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img