·        guzelbahce@pirireis.k12.tr     ·       0 (232) 236 77 41
    ·     Piri Reis Okulları     ·         ·    

#

Adı Soyadı

Görevi / Branşı

Derse Girdiği Sınıflar & Sınıf Öğretmenliği

Görüşme Günü / Saat

1

Sebahat KIZILELMA

Sınıf Öğretmeni

Cuma 13.40-14.20

2

Tuba SARAÇ

Fransızca Öğretmeni - Yabancı Diller Koordinatörü

Randevu ile

3

Çiçek ÇETİNKAYA

Fransızca Öğretmeni

Salı 15.30-16.10

4

Gülay ÖZEĞRİLMEZ

Sınıf Öğretmeni

Salı 12.10-12.50

5

Evrim ÖZDEN

Fransızca Öğretmeni

Cuma 12.50-13.30

6

Gülden GÜLGECİ

Sınıf Öğretmeni

Pazartesi 12.10-12.50

7

Meral DOĞANER

Fransızca Öğretmeni

Perşembe 09.40-10.20

8

Banu DİNÇEL

Sınıf Öğretmeni

Pazartesi 13.40-14.20

9

Zeynep UYAROĞLU

Fransızca Öğretmeni

Salı 13.40-14.20

10

Özcan ÜÇPINAR

Sınıf Öğretmeni

Salı 13.40-14.20

11

Nurhilal BABAYİĞİT

Sınıf Öğretmeni

Pazartesi 13.40-14.20

12

Şadiye Canan ÇETİN

Fransızca Öğretmeni

Perşembe 14.30-15.20

13

Zehra Nilgün KÜÇÜKAN

Sınıf Öğretmeni

Cuma 11.20-12.00

14

Yasemin ULAŞ

Fransızca Öğretmeni

Salı 14.30-15.20

15

Sevgi ERCAN

Sınıf Öğretmeni

Cuma 12.10-12.50

16

Lale ŞENGÜN

Fransızca Öğretmeni

Pazartesi 12:50-13.40

17

Perihan PEKEL

Sınıf Öğretmeni

Çarşamba 11.20-12.00

18

Aylin ŞENGÜN

Fransızca Öğretmeni

Perşembe 10.30-11.10

19

Anjelik BÖREKÇİ

Fransızca Öğretmeni

Çarşamba 11.20-12.00

20

Sevil İLBARIŞ NALBANTLAR

Fransızca Öğretmeni

Cuma 12.50-13.30

21

Mathilde Jeanne Yvette HARNİSCH

Fransızca Öğretmeni

Cuma 12.10-12.50

22

Gaëlle Claire TREMAS

Fransızca Öğretmeni

Salı 15.30-16.10

23

Linda BOUIDGHAGHEN HADDADI

Fransızca Öğretmeni

Cuma 11.20-12.00

24

Şule Büşra ARPACIOĞLU

Fransızca Öğretmeni

Perşembe 09.40-10.20

25

Sabrina ATASEVEN

Kurucu Temsilcisi - Okul Müdürü

Randevu ile

26

Berrak ÇETİR

Müdür Yardımcısı (Anaokulu)

Hz4A, Hz4B

Randevu ile

27

Julide GENCER

İngilizce Öğretmeni

Perşembe 15.30-16.10

28

Nüket ÇANDIR

İngilizce Öğretmeni

Pazartesi 11.20-12.00

29

Zeynep Gülce AKTAŞ

İngilizce Öğretmeni

Salı 10.30-11.10

30

Günce ÖNER

İngilizce Öğretmeni

Perşembe 08.50-09.30

31

Fethiye ÖZ

Okul Öncesi Öğretmeni

Cuma 10.30-11.10

32

Fatma Kübra PEKİN

Okul Öncesi Öğretmeni

Salı 14.30-15.20

33

Mine ERSİMİTÇİLER

Okul Öncesi Öğretmeni

Cuma 11.20-12.00

34

Duygu AYDIN ERYILMAZ

Okul Öncesi Öğretmeni

Çarşamba 11.20-12.00

35

Hande İLALAN

Uzman Öğretici Çocuk Gelişimi ve Eğt.

Çarşamba 14.30-15.20

36

Mümine Begüm ÖZTAŞ

Uzman Öğretici Çocuk Gelişimi ve Eğt.

Perşembe 14.30-15.20

37

Derya KIRCALI

Randevu ile

38

Selen AKBENİZ

Randevu ile

39

Bahar ÖLÇER

Türkçe Bölüm Başkanı

Çarşamba 14.30-15.20

40

Nebahat Handan ONARAN

Türkçe Öğretmeni

Pazartesi 15.30-16.10

41

Jale ADATO

Matematik Öğretmeni

Salı 08.50-09.30

42

İlgi ULAŞIR İLHAN

Matematik Öğretmeni

Çarşamba 09.40-10.20

43

Kayacan EMRE

Matematik Öğretmeni

Perşembe 08.50-09.30

44

Cem ÖCAL

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Pazartesi 10.30-11.10

45

Nurdan KORUYUCU

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Cuma 08.50-09.30

46

Nevgi IRK ÜÇPINAR

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Salı 08.50-09.30

47

Arzu SİMSAROĞLU

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Perşembe 08.50-09.30

48

Suzan KARAKUZU

Din Kül ve Ahlak Bil. Öğretmeni

Çarşamba 09.40-10.20

49

Gökhan YÜKSEL

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Pazartesi 10.30-11.10

50

Nur PETEK

Resim Öğretmeni

Perşembe 08.50-09.30

51

Senem KIZILKAY

Resim Öğretmeni

Salı 09.40-10.20

52

Seçil GENCEL

Müzik Öğretmeni

Çarşamba 08.50-09.30

53

Kerem SANDIKKAYA

Müzik Öğretmeni

Çarşamba 09.40-10.20

54

Fatma Özlem GENÇ

Beden Eğitimi Öğretmeni

Perşembe 09.40-10.20

55

Bahar ŞANAL DİYARBAKIRLI

Usta Öğretici (Halk Oyunları)

Çarşamba 09.40-10.20

56

Güray KERA

Usta Öğretici (Satranç)

Çarşamba 08.50-09.30

57

Selma KORKMAZ

İtalyanca Öğretmeni

Çarşamba 15.30-16.10

©2017 Özel Piri Reis Okulları - Tüm Hakları Saklıdır.

AdresGezgini: Google AdWords Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964